Kontrole

Kontrola Urzędu Kontroli Skarbowej (UKS) projektu dotyczącego budowy boiska piłkarskiego

Zakres kontroli: Celowość i zgodność z prawem gospodarowania środkami publicznymi, w tym prawidłowość stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r., poz. 907 ze zm.) przy udzieleniu zamówienia publicznego w ramach projektu p.n. "Budowa boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy syntetycznej z urządzeniami towarzyszącymi w miejscowości Baranów".

Wynik kontroli UKS - budowa boiska

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2018-04-05 12:57:32
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2016-03-10 08:34:41
Odsłon: 4440
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.