Ogłoszenia i komunikaty

ROZEZNANIE DOSTĘPNEJ OFERTY RYNKOWEJ ZAPYTANIE OFERTOWE - świadczenie usług opieki wytchnieniowej

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki wytchnieniowej dla maksymalnie 3 osóbPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki wytchnieniowej dla maksymalnie 3 osóbposiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczeniem traktowanym narówni z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności- mieszkańców gminy w ramach 14dniowego pobytu całodobowego w placówce zapewniającej całodobową opiekę.

Zapytanie ofertowe

Załączniki do zapytania

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Wojciech Szewczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2024-03-21 14:51:22
Opublikował: Wojciech Szewczyk
Data publikacji: 2024-03-21 14:51:22
Odsłon: 327
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.