Decyzje środowiskowe (do 09.2011)

Renowacja i ochrona Kościoła Parafialnego w Baranowie

PUBLICZNIE DOSTĘPNY WYKAZ DANYCH O DOKUMENTACH


Zakres przedmiotowy wniosku:
Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na: renowacji i ochronie Kościoła parafialnego pw. Św. Jana Chrzciciela i dzwonnicy bramy w ramach projektu Kazimierz Dolny oraz wybrane zespoły zabytkowe Powiśla Lubelskiego renowacja i ochrona dziedzictwa, planowanego do realizacji z udziałem środków unijnych, w ramach priorytetu XI Kultura i dziedzictwo kulturowe Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, działanie 11.1.

Karta informacyjna dla wniosków o wydanie decyzji - Formularz A

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2018-04-03 13:31:34
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2011-01-19 13:46:15
Odsłon: 4829
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.